Ciekawy tydzień i zwycięstwa Pewniaka oraz Michasia!   Jędryka Klub 54 rzutem na taśmę w grupie mistrzowskiej!   Pewniak mistrzem rundy zasadniczej !   Małe sprostowanie odnośnie pozycji końcowych w tabeli
17 listopada 2017

Ciekawy tydzień i zwycięstwa Pewniaka oraz Michasia!

W pierwszym tygodniu walki w playoffach, nie zawiedli faworyci grupy mistrzowskiej, swoje zwycięstwa odniosły drużyny Pewniaka oraz Michasia. W grupie neturalnej, mała sensacja - Kontur pokonuję Jagę, a Zawodzie z małymi...

10 listopada 2017

Jędryka Klub 54 rzutem na taśmę w grupie mistrzowskiej!

Jędryka w meczu o wszystko z drużyną Jagiellończyków po prawdziwym thrillerze i bramce w 49 minucie wygrała 4:3 i awansowała do grupy mistrzowskiej.

9 listopada 2017

Pewniak mistrzem rundy zasadniczej !

Pewniak wygrał mecz na szczycie z Michasiem po prawdziwej walce i wygrywa runde zasadniczą ! Wspaniały come-back zaliczyło Zawodzie które przegrywało 5:2, ale w 50 minucie zdobyło zwycięską bramkę !