Michaś mistrzem !   Marex na podium!   Michaś wraca na fotel lidera!   Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie
1 grudnia 2017

Michaś mistrzem !

Michaś obronił tytuł, wygrywając w wielkim finale z Pewniakiem 5:3 i zgarnął swój 3 mistrzowski tytuł w historii. W meczu o 5 miejsce Jagiellończycy wysoko wygrali 12:4.

29 listopada 2017

Marex na podium!

Pierwszy w tym sezonie remis daje Marexowi 3 miejsce kosztem Jędryki Klubu 54, a uliczne derby pomiędzy Konturem, a Rudexem dają tym pierwszym wysokie bo 11:0 zwycięstwo.

24 listopada 2017

Michaś wraca na fotel lidera!

Najpierw oglądaliśmy gładkie i wysokie zwycięstwo Jagiellończyków 12:4 z Rudexem, a następnie Michaś w derbach grał 8:3 Jędryke Klub 54.

22 listopada 2017

Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reprezentacji Polski w futsalu do meczu na hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4.

Najnowsze informacje
Aktualności

19:15 Jagiellończycy 12:4 Rudex

O meczu pomiędzy tymi drużynami można napisać jedynie tyle, że skończył się zanim… dobrze się zaczął. Jagiellończycy w pierwszych trzech minutach gry zdobyli trzy bramki i kolejne bramki spadały na Rudex jak krople deszczu. W ofensywie jak zawsze brylował Grzesiek Nowak który w pierwszej połowie zdobył 5 bramek, a ozdobą był jego no-look strzał piętą. Po zmianie stron, atmosfera była iście wesoła i piknikowa, Jaga prowadziła 8:0 i nie miała ochoty za bardzo się przemęczać… To wykorzystał Rudex, który zaczął strzelać bramki i podobnie jak w meczu z Zawodziem, udało im się zdobyć rekordową ilość 4 bramek w jednym meczu. Hat-trick Arkadiusza Skoczka i trafienie Igora Brąka, to było za mało na Jagiellończyków, którzy przy takim rezultacie w drugiej połowie zanotowali zaskakujące 4:4 z rywalem, ale w samej końcówce Nowak zdobywa swoją 7 bramkę w meczu i przechyla zwycięstwo w drugiej połowie na 5:4, a w całym meczu na 12:4

20:15 Michaś 8:3 Jędryka Klub 54

W derbach, jak zawsze panowały duże emocje od początku meczu. Obie drużyny w najmocniejszych składach od początku walczyły o zdobycie przewagi. Jednak aktualny mistrz ligi, wciąż jest w bardzo dobrej formie i finał za tydzień z Pewniakiem może się okazać jednym z najlepszych meczy w historii ligi. Udowodnił to i w tym meczu, że nie ma na nich mocnych, choć pierwsza bramka była nieco przypadkowa, wybijający obrońca piłkę do przodu, trafia w napastnika Michasia i rykoszetem wpada do bramki, zaskakując całkowicie golkipera. Szybko na 2:0 dobija rywala Piotr Bański i podcina przy tym skrzydła gościom. W 11 minucie nadzieje w serca swoich kolegów wlewa Adam Wałek, ale to było wciąż za mało na Michasia. W 18 minucie krycie gubią zawodnicy Jędryki i Pietrasiński bezlitośnie wykorzystuje ich gapiostwo zdobywając bramkę na 3:1. Po zmianie stron grający wysoko bramkarz Michasia, gubi piłkę w prostej sytuacji, która staje się łupem Arkadiusza Żmudy, i Jędryka łapie kontakt z rywalem. To podrażnia ambicje gospodarzy którzy dokręcają śrubę rywalowi i zdobywają serie bramek pozbawiając jakichkolwiek złudzeń, komu należy się zwycięstwo. 5 goli w 10 minut dobija przeciwnika i mamy 8:2 co przywraca pozycje lidera Michasiowi. Klub odpowiada jedną bramką i mecz kończy się wysokim i sprawiedliwym wynikiem dla gospodarzy.