Michaś mistrzem !   Marex na podium!   Michaś wraca na fotel lidera!   Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie
1 grudnia 2017

Michaś mistrzem !

Michaś obronił tytuł, wygrywając w wielkim finale z Pewniakiem 5:3 i zgarnął swój 3 mistrzowski tytuł w historii. W meczu o 5 miejsce Jagiellończycy wysoko wygrali 12:4.

29 listopada 2017

Marex na podium!

Pierwszy w tym sezonie remis daje Marexowi 3 miejsce kosztem Jędryki Klubu 54, a uliczne derby pomiędzy Konturem, a Rudexem dają tym pierwszym wysokie bo 11:0 zwycięstwo.

24 listopada 2017

Michaś wraca na fotel lidera!

Najpierw oglądaliśmy gładkie i wysokie zwycięstwo Jagiellończyków 12:4 z Rudexem, a następnie Michaś w derbach grał 8:3 Jędryke Klub 54.

22 listopada 2017

Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reprezentacji Polski w futsalu do meczu na hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4.

Najnowsze informacje
1 grudnia 2017
29 listopada 2017
Aktualności
Paweł Michalik Show! Marex wysoko ogrywa Pewniaka!
22 listopada 2017

Ag-Mar/Skoda Zawodzie 6:1 Konturdruk

 

            W poprzednim meczu rzutem na taśmę wygrało to starcie Zawodzie, dlatego Kontur niesiony zwycięstwem z Jagiellonami był dodatkowo zmotywowany do wygranej w kolejnym meczu. Jednak od początku gospodarze postawili swoje warunki i już w 4 minucie po zagraniu z autu do środka prze pole karne do Adama Orlińskiego, ten decyduję się na strzał z „dużego palca” i piłka po długim rogu wpada do siatki. Chwilę później szybko odpowiada Konturu wykorzystuje słabe krycie w polu karnym obrońców i z bliska pakuje piłkę do siatki Krzysztof Rubak. To dało chwilowy wiatr w żagiel zawodnikom gości którzy w kolejnych minutach mieli okazje do zdobycia bramki, ale piłka zatrzymywał się na słupkach bramki. W końcu zawodnicy przerwali chwilowy impas strzelecki, a konkretnie zrobił Paweł Łaskowski który wygrał przepychankę przed polem karnym i mocnym strzałem pokonał zasłoniętego bramkarza. To nieco ostudziło emocje na boisku, na którym gra się nieco uspokoiła. Zawodzie miało jeden plan na ten mecz, wygrać i to zdecydowanie. Plan wdrożyli w życie przed i po przerwie kiedy zaczęli strzelać i to bardzo skutecznie. Kiedy w 33 minucie swojego trzeciego gola w meczu zdobył Adam Orliński i mieliśmy stan 5:1, było już praktycznie po meczu. Kontur jedynie pojedynczymi akcjami próbował odwrócić losu meczy, ale podobnie jak w pierwszej połowie brakowało im skuteczności. W końcówce rywala dobija Mariusz Ludynia i mecz kończy się wynikiem 6:1. Zawodzie zatem w małym finale za tydzień zmierzy się Jagiellończykami o 5 miejsce.

 

Marex 7:2 Pewniak/Aut-Dar Fiar Serwis

 

W drugim meczu, lider Pewniak podejmował Marex, któremu po zeszłotygodniowej porażce została walka o 3 miejsce z Jędryką. Mimo, że osłabieni brakiem nominalnego bramkarza oraz Filipa Brzózki który stanowił o sile zespołu w poprzednich meczach, gospodarze podeszli do przeciwnika bez kompleksów i od początku szukali okazji do strzelenia bramek. Pewniak również miał swoje okazje, ale brakowało ostatniego podania lub szczęścia przy strzale. Swój wieczór natomiast miał tego dnia Paweł Michalik z Marexu. Swój tort, a raczej rywala napoczął w 12 minucie pokonując bramkarza po raz pierwszy. Kilka minut później wynik podwyższył Dominik Pożarlik który po indywidualnej akcji i strzale z dystansu, przełamał ręce bramkarzowi i piłka wpadła do siatki. Przed i po przerwie aktywny w przekroju całego meczu Arkadiusz Głąb zdobywa duble i powoli Marex urasta do roli faworyta meczu bo przy stanie 4:0, ciężko było już myśleć Pewniakowi o pozytywnym rozstrzygnięciu meczu. Wtedy na domiar złego Paweł Michalik rozpoczął swoje show i małą rywalizację z Wojtkiem Kasińskim, z którym zaczął zdobywać bramki na zmianę. Wymianę ciosów na bramki zaczął Paweł… i zakończył Paweł,  który niczym jak truskawkę na torcie umieścił piłkę w bramce, lobując strzałem z własnej połowy wysuniętego bramkarza i uzbierał w tej sposób karetę goli. Wynik wysoki, ale w pełni zasłużony, Marex był skuteczny do bólu w ataku i bardzo dobrze zagrał w obronie.

Najbliższe spotkanie
Brak
Najlepsi strzelcyWięcej »
Pozycja Zawodnik Drużyna Bramki
1 Grzegorz Nowak 26
2 Jacek Ciekot 16
3 Piotr Lewandowski 13
Sponsor główny
Sponsor techniczny
Copyright © 2018 Business Soccer Clu6