Michaś mistrzem !   Marex na podium!   Michaś wraca na fotel lidera!   Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie
1 grudnia 2017

Michaś mistrzem !

Michaś obronił tytuł, wygrywając w wielkim finale z Pewniakiem 5:3 i zgarnął swój 3 mistrzowski tytuł w historii. W meczu o 5 miejsce Jagiellończycy wysoko wygrali 12:4.

29 listopada 2017

Marex na podium!

Pierwszy w tym sezonie remis daje Marexowi 3 miejsce kosztem Jędryki Klubu 54, a uliczne derby pomiędzy Konturem, a Rudexem dają tym pierwszym wysokie bo 11:0 zwycięstwo.

24 listopada 2017

Michaś wraca na fotel lidera!

Najpierw oglądaliśmy gładkie i wysokie zwycięstwo Jagiellończyków 12:4 z Rudexem, a następnie Michaś w derbach grał 8:3 Jędryke Klub 54.

22 listopada 2017

Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reprezentacji Polski w futsalu do meczu na hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4.

Najnowsze informacje
Aktualności
Jędryka Klub 54 rzutem na taśmę w grupie mistrzowskiej!
10 listopada 2017

19:15 Jędryka Klub 54 4:3 Jagiellończycy

Bardzo zmotywowane, w najsilniejszych zestawieniach zmierzyły się drużyny, które w poprzednich 3 sezonach plasowały zawsze się w czołówce ligi, a nawet obie tryumfowały w rozgrywkach po jednym razie. Teamy od razu rzuciły się do ataku, chociaż trzeba przyznać, że nie było to łatwe po obu stronach, ponieważ zawodnicy przez cały mecz dawali z siebie wszystko i wszyscy gracze z pola zarówno bronili jak i atakowali. Pierwsi na prowadzenie wyszli Jagiellończycy, którzy wykorzystali słabe krycie w obronie rywala. Kilka minut później rzut rożny dla Jędryki, małe zamieszanie w polu karnym, najbardziej przytomnie zachował się Artur Janoszka i mamy 1:1. Następnie mamy kilkunastominutową niemoc strzelecką obu drużyn, aż w końcu za słabe podanie do bramkarza przechwytuje w końcowych momentach pierwszej połowy Waldemar Góra, kładzie bramkarza i ponownie daje prowadzenie Jagiellonom. Do końca pierwszej połowie wynik już nie ulega zmianie. W drugiej odsłonie meczu, Jędryka tracąc grunt pod nogami, rzuca się do ataku, ale i bardzo mądrze zaczyna grać w obronie, nie dając zbyt wiele okazji do strzałów napastnikom gości. Z minuty na minutę rośnie przewaga gospodarzy, którzy najpierw doprowadzają do remisu, a następnie kapitan Piotr Lewandowski strzałem z dystansu daje prowadzenie, które premiuje do awansu jego drużynę. Euforia nie trwa długo, bo już kilkadziesiąt sekund później na strzał z prawej strony decyduje się zawodnik Jagiellończyków, piłka odbija się od jednego z obrońców, dzięki czemu bramkarz nie ma szans na skuteczna interwencje i to Jagiellończycy ponownie się w lepszej sytuacji. Jednak walka trwała do końca. W 49 minucie po jednej z akcji Jagiellonów piłka wypada na aut, Jędryka szybko wznawia przerzutem na drugą stronę boiska, dwójkowa akcja Janoszka – Żmuda, kończy się bramką tego pierwszego i Klub 54 wychodzi na prowadzenie którego nie oddaje już do końca. Jest to w pewien sposób niespodzianka, że tak dobra drużyna jak Jagiellończycy odpada z walki o mistrzostwo, ale przy tak silnym składzie ligi w tym sezonie, jedna drużyna musiała odpaść z tej walki i pech dopadł właśnie Mistrza z przed dwóch sezonów. Tym samym Jędryka Klub 54 dołącza do Michasia, Pewniaka oraz Marexu do walki o mistrzostwo sezonu Jesień 2017.