Michaś mistrzem !   Marex na podium!   Michaś wraca na fotel lidera!   Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie
1 grudnia 2017

Michaś mistrzem !

Michaś obronił tytuł, wygrywając w wielkim finale z Pewniakiem 5:3 i zgarnął swój 3 mistrzowski tytuł w historii. W meczu o 5 miejsce Jagiellończycy wysoko wygrali 12:4.

29 listopada 2017

Marex na podium!

Pierwszy w tym sezonie remis daje Marexowi 3 miejsce kosztem Jędryki Klubu 54, a uliczne derby pomiędzy Konturem, a Rudexem dają tym pierwszym wysokie bo 11:0 zwycięstwo.

24 listopada 2017

Michaś wraca na fotel lidera!

Najpierw oglądaliśmy gładkie i wysokie zwycięstwo Jagiellończyków 12:4 z Rudexem, a następnie Michaś w derbach grał 8:3 Jędryke Klub 54.

22 listopada 2017

Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reprezentacji Polski w futsalu do meczu na hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4.

Najnowsze informacje
Aktualności
Pewniak mistrzem rundy zasadniczej !
9 listopada 2017

19:00 Pewniak/Auto-Dar Serwis 5:4 Michaś

Mecz który miał zadecydować o mistrzowie rundy zasadniczej, ale i dać przewagę psychologiczną w kontekście rewanżu, od początku trzymał nas w napięciu. Już w 2 minucie akcja lewą stroną Pewniaka, strzał w krótki róg Jacka Ciekota i piłka ląduje w siatce. Wyrównanie pada dwie minuty później, kiedy składną akcję „dobija” Marek Oziębała, który strzela do pustej bramki po interwencji leżącego już bramkarza. Po tych akcjach, gra przeniosła się do  środka, ale żadna z drużyn nie potrafiła sobie wypracować 100% sytuacji. Dopiero w 20 minucie akcję prawą stroną skutecznie wykończył Robert Cierpiński, piłka po drodze odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Do przerwy nie działo się już nic istotnego. Po zmianie stron, Pewniak przycisnął przeciwnika jeszcze bardziej, miał kilka 100% sytuacji, ale niestety dla nich, brakowało im skuteczności. Dopiero w 31 minucie Michał Rychter zdobywa bramkę na 3:1 i na boisku się uspokaja. Pewniak dalej ma swoje sytuacje, ale kontynuuje złą passę strzelecką. W 43 minucie dochodzi do wymiany ognia, raz strzela Pewniak, raz Michaś, ale ostatecznie mamy 5:3. W końcówce Wojciech Dawidowski strzel na 5:4, ale Michasiowi nie wiele to już daję, brakuje im czasu na zmianę rezultatu. Ten wynik oznacza, że obie drużyny mają tyle samo punktów, ale zwycięstwo Pewniaka premiuje ich na pierwsze miejsce.

20:00 Konturdruk 6:7 Ag-Mar Skoda Zawodzie

W meczu drużyny z dolnej strefy tabeli, walka toczyła się o 6 miejsce i szansę na walkę o 5 miejsce w rundzie rewanżowej. Bardzo dobrze w ten mecz weszła drużyna Konturu, która dzięki Markowi Kockiemu szybko wyszła na dwubramkowe prowadzenie.  Ag-Mar nieco oszołomiony takimi wydarzeniami długo szukał swoich okazji. Sygnał dał Robert Mermer, który pięknym strzałem w samo okienko strzelił kontaktową bramkę. Jednak chwilę później, podrażniony Kontur zdobywa bramkę na 3:1, a kiedy wpada bramka na 4:1 wydaję się już po meczu. Paweł Łaskowski daje nadzieję swojej drużynie jeszcze przed przerwą zdobywając bramkę na 4:2. Po zmianie stron, Marek Kocki kompletuję wreszcie hattricka i wydaję się, że już jest po meczu. Wtedy Zawodzie dopiero się obudziło i doświadczony Adam Cichoń odpowiedział w najlepszy możliwy sposób rywalowi. Potrzebował zaledwie 5 minut, aby również zdobyć hattrick i zanotować tym samym cudowny come-back swojej drużyny. Kontur się nie poddawał i znowu strzelił bramkę Kocki, który właśnie wtedy wraz z drużyną powinien skupić się na defensywie i obronie wyniku. Jednak oni dalej szukali bramek, czego jak potem się okazało… bardzo mogli żałować. Najpierw składną akcję wykończył kapitan – Mariusz Ludynia i mieliśmy remis, a następnie w ostatnich sekundach meczu Adam Orliński daje po raz pierwszy w tym spotkaniu prowadzenie Zawodziu, które nie pozwoliło sobie już go wyrwać z rąk. Cudowny mecz,  w którym mieliśmy zwroty akcji, kontrowersje, emocje, walkę, co udowadnia też wysoki poziom ligi w tym sezonie, kiedy warto przyjść na każdy mecz, bo wiadomo z góry, że nudno na pewno nie będzie.