Michaś mistrzem !   Marex na podium!   Michaś wraca na fotel lidera!   Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie
1 grudnia 2017

Michaś mistrzem !

Michaś obronił tytuł, wygrywając w wielkim finale z Pewniakiem 5:3 i zgarnął swój 3 mistrzowski tytuł w historii. W meczu o 5 miejsce Jagiellończycy wysoko wygrali 12:4.

29 listopada 2017

Marex na podium!

Pierwszy w tym sezonie remis daje Marexowi 3 miejsce kosztem Jędryki Klubu 54, a uliczne derby pomiędzy Konturem, a Rudexem dają tym pierwszym wysokie bo 11:0 zwycięstwo.

24 listopada 2017

Michaś wraca na fotel lidera!

Najpierw oglądaliśmy gładkie i wysokie zwycięstwo Jagiellończyków 12:4 z Rudexem, a następnie Michaś w derbach grał 8:3 Jędryke Klub 54.

22 listopada 2017

Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reprezentacji Polski w futsalu do meczu na hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4.

Najnowsze informacje
Aktualności
Pewnie(ak) melduję się w grupie mistrzowskiej !
3 listopada 2017

19:00 Michaś 5:0 Rudex

Słaba i mało profesjonalna postawa drużyny Rudexu, która nawet nie raczyła poinformować ani organizatora ani drużyny przeciwnej że nie stawią się na meczu. Dzięki temu kilkanaście osób zmarnowało niepotrzebnie czas, które mogły spędzić z rodziną w domu lub w każdy inny bardziej wartościowy sposób. Szanujmy się na przyszłość.

20:00 Jagiellończycy 3:7 Pewniak/Auto-Dar Fiat Serwis

W jedynym rozegranym meczu spotkały się drużyny które walczą o awans do grupy mistrzowskiej. W lepszej sytuacji przed meczem był Pewniak, który miał tylko jedną porażkę z Klubem 54 i dlatego mogli sobie pozwolić na niepowodzenie. Jagiellończycy natomiast musieli wygrać, aby nie grać o „życie” w ostatnim meczu. Mecz od początku był wyrównany, obie drużyny lubią i potrafią grać zespołowo, dzięki czemu mecz mógł się podobać. Kolejne ciekawe rozwiązania kombinacyjne przy rozegraniu piłki tworzyły sytuacje bramkowe. Pierwszą wykończyła drużyna Pewniaka, która po strzale Jacka Ciekota wyszła na prowadzenie. 3  minuty później był remis, kiedy największym sprytem w polu karnym wykazał się Rafał Telenga i wykończył akcje swojej drużyny. Pewniak dalej atakował i ponownie wyszedł na prowadzenie. Kilka minut później Grzesiek Nowak wychodzi na czystą pozycję, zostaje faulowany od tyłu, wydaje się że nie będzie kontynuował gry, ale jak się potem okaże po przerwie dalej będzie grał. Sędzia wyrzuca na 2 minuty faulującego obrońcę, a Jagiellończycy wykorzystują przewagę liczebną i doprowadzają do remisu. Po zmianie stron, Pewniak podkręca tempo i szybko zdobywa kluczową, 3 bramkową przewagę, zdobywając w przeciągu 4 minut – 3 gole. W międzyczasie gra się zaostrza, obie drużyny mają kilka stuprocentowych sytuacji, ale piłka nie chce chwilowo wpaść do siatki. Dopiero w końcówce meczu, kiedy obie drużyny już wiedziały, jak skończy się mecz, wpadły jeszcze 3 bramki, 2 dla Pewniaka i jedna dla Jagiellończyków. Ostateczny wynik jest sprawiedliwy i odzwierciedla to co działo się na boisku, Jagiellończycy za bardzo się otworzyli na początku drugiej połowy, co skrzętnie wykorzystał Pewniak. Dzięki temu Pewniak we wtorek zmierzy się o „małe mistrzostwo” z Michasiem, ponieważ jeśli wygra ten mecz, to oni zajmą pierwsze miejsce w fazie zasadniczej. Natomiast Jagiellończycy zmierzą się o ostatnie premiowane awansem miejsce z Jędryką Klub 54 i wtedy dopiero poznamy ostateczny podział na grupy.