Michaś mistrzem !   Marex na podium!   Michaś wraca na fotel lidera!   Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie
1 grudnia 2017

Michaś mistrzem !

Michaś obronił tytuł, wygrywając w wielkim finale z Pewniakiem 5:3 i zgarnął swój 3 mistrzowski tytuł w historii. W meczu o 5 miejsce Jagiellończycy wysoko wygrali 12:4.

29 listopada 2017

Marex na podium!

Pierwszy w tym sezonie remis daje Marexowi 3 miejsce kosztem Jędryki Klubu 54, a uliczne derby pomiędzy Konturem, a Rudexem dają tym pierwszym wysokie bo 11:0 zwycięstwo.

24 listopada 2017

Michaś wraca na fotel lidera!

Najpierw oglądaliśmy gładkie i wysokie zwycięstwo Jagiellończyków 12:4 z Rudexem, a następnie Michaś w derbach grał 8:3 Jędryke Klub 54.

22 listopada 2017

Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reprezentacji Polski w futsalu do meczu na hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4.

Najnowsze informacje
1 grudnia 2017
29 listopada 2017
Aktualności
MICHAŚ WYGRYWA W WIELKIM FINALE
30 czerwca 2017

Jagiellończycy 9:4 Babaria Team

 

Jagiellończycy w małym finale nie zlekceważyli rywala, przyszli pełnym składem i wygrali wysoko i zasłużenie. Kontrolowali przebieg spotkania, chociaż widać było w drużynie gości, że chcieli utrudnić przeciwnikowi zwycięstwo tak mocno jak było to tylko możliwe. Na dowód tego może służyć fakt, że to właśnie Babaria wyszła pierwsza na prowadzenie, kiedy pięknym golem popisał się Konrad Galant, który umieścił futbolówkę w samym okienku bramki. Minutę później jednak odpowiedział Jan Cianciara i powoli rosła przewaga Jagi. W 9 minucie składną akcję gospodarzy wykończył Piotr Budzowski i jego drużyna rozpoczęła zwycięski marsz w tym spotkaniu. W końcówce pierwszej połowy ex-mistrzowie ukuli jeszcze dwa razy i schodzili do szatni z 3 bramkową przewagę. Po zmianie stron mieliśmy niemal bliźniaczy przebieg względem końcówki pierwszej odsłony. Kolejne dwa gole, ponownie autorstwa duetu Nowak – Błaszczyk i przy wyniku 6:1, było pewne że Jagiellończycy znajdą się na najniższym stopniu podium tego sezonu. Końcówka meczu to już rozprężenie po obu stronach i nieco wesoły futbol kończący sezon. Ostatecznie 9:4 odzwierciedla doskonale to co działo się na boisku.

 

Michaś 5:0 Jędryka Klub 54

 

Wynik mówi sam za siebie. Kto był ten widział. Michaś dominował całe spotkanie, praktycznie bezrobotny tego wieczora był Krzysiek Włodarczyk (bramkarz gospodarzy). Widać, że Michaś lubi grać pod presją i w meczach o stawkę, mając tak ogromne doświadczenie z poprzednich turniejów po prostu wytrzymują psychicznie takie mecze. Dla Jędryki był to trzeci finał z rzędu i niestety drugi przegrany. Michaś natomiast powetował sobie dwa słabsze sezony, powrócił na zwycięski fotel i jako pierwsza drużyna w historii ligi ma dwa tytułu mistrzowskie. O meczu można powiedzieć tyle, że dwie szybko strzelone bramki przez Michasia ustawiły nieco całe spotkanie. Do przerwy było 3:0 i był to najmniejszy wymiar kary, bo Michaś miał wiele sytuacji w których mógł zdobyć kolejne gole. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, Jędryce brakowało pomysłu na grę z przodu, a próby rozegrania piłki na połowie przeciwnika zwykle kończyły się kontrami ze strony zwycięskiej drużyny.

Najbliższe spotkanie
Brak
Najlepsi strzelcyWięcej »
Pozycja Zawodnik Drużyna Bramki
1 Grzegorz Nowak 26
2 Jacek Ciekot 16
3 Piotr Lewandowski 13
Sponsor główny
Sponsor techniczny
Copyright © 2018 Business Soccer Clu6