Wracamy po długiej przerwie... MICHAŚ WYGRYWA W WIELKIM FINALE   Michaś w finale! ADAM SZAŁAS ZAWODNIKIEM 12 TYGODNIA
18 września 2017

Wracamy po długiej przerwie...

Już jutro pierwsze spotkania :

30 czerwca 2017

MICHAŚ WYGRYWA W WIELKIM FINALE

Michaś w finale pewnie wygrał 5:0 z Jędryką Klub 54, pokazując tym samym, że rosnąca forma w ostatnich tygodniach nie była przypadkiem. Kumulacja nastąpiła w najlepszym momencie. W meczu o 3 miejsce Jagiellończycy wygrali 9:4...

28 czerwca 2017

Michaś w finale!

Cóż za końcówka sezonu… dwójka faworytów zasadniczego sezonu, czyli Marex oraz Jagiellończycy po za finałem rozgrywek! Michaś wysoko wygrał 7:1 Jagiellończyków, a Marex w meczu o 5 miejsce wygrał z Zawodziem 8:2. W meczu o...

24 czerwca 2017

ADAM SZAŁAS ZAWODNIKIEM 12 TYGODNIA

Adam Szałas, czyli bramkarz Babaria Team, w tym tygodniu swoją postawą na boisku zasłużył na miano najlepszego zawodnika, będąc bohaterem ćwierćfinału z Marexem oraz jednym z najlepszych w półfinale.

Najnowsze informacje
Aktualności

Jagiellończycy 9:4 Babaria Team

Jagiellończycy w małym finale nie zlekceważyli rywala, przyszli pełnym składem i wygrali wysoko i zasłużenie. Kontrolowali przebieg spotkania, chociaż widać było w drużynie gości, że chcieli utrudnić przeciwnikowi zwycięstwo tak mocno jak było to tylko możliwe. Na dowód tego może służyć fakt, że to właśnie Babaria wyszła pierwsza na prowadzenie, kiedy pięknym golem popisał się Konrad Galant, który umieścił futbolówkę w samym okienku bramki. Minutę później jednak odpowiedział Jan Cianciara i powoli rosła przewaga Jagi. W 9 minucie składną akcję gospodarzy wykończył Piotr Budzowski i jego drużyna rozpoczęła zwycięski marsz w tym spotkaniu. W końcówce pierwszej połowy ex-mistrzowie ukuli jeszcze dwa razy i schodzili do szatni z 3 bramkową przewagę. Po zmianie stron mieliśmy niemal bliźniaczy przebieg względem końcówki pierwszej odsłony. Kolejne dwa gole, ponownie autorstwa duetu Nowak – Błaszczyk i przy wyniku 6:1, było pewne że Jagiellończycy znajdą się na najniższym stopniu podium tego sezonu. Końcówka meczu to już rozprężenie po obu stronach i nieco wesoły futbol kończący sezon. Ostatecznie 9:4 odzwierciedla doskonale to co działo się na boisku.

Michaś 5:0 Jędryka Klub 54

Wynik mówi sam za siebie. Kto był ten widział. Michaś dominował całe spotkanie, praktycznie bezrobotny tego wieczora był Krzysiek Włodarczyk (bramkarz gospodarzy). Widać, że Michaś lubi grać pod presją i w meczach o stawkę, mając tak ogromne doświadczenie z poprzednich turniejów po prostu wytrzymują psychicznie takie mecze. Dla Jędryki był to trzeci finał z rzędu i niestety drugi przegrany. Michaś natomiast powetował sobie dwa słabsze sezony, powrócił na zwycięski fotel i jako pierwsza drużyna w historii ligi ma dwa tytułu mistrzowskie. O meczu można powiedzieć tyle, że dwie szybko strzelone bramki przez Michasia ustawiły nieco całe spotkanie. Do przerwy było 3:0 i był to najmniejszy wymiar kary, bo Michaś miał wiele sytuacji w których mógł zdobyć kolejne gole. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, Jędryce brakowało pomysłu na grę z przodu, a próby rozegrania piłki na połowie przeciwnika zwykle kończyły się kontrami ze strony zwycięskiej drużyny.