Michaś mistrzem !   Marex na podium!   Michaś wraca na fotel lidera!   Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie
1 grudnia 2017

Michaś mistrzem !

Michaś obronił tytuł, wygrywając w wielkim finale z Pewniakiem 5:3 i zgarnął swój 3 mistrzowski tytuł w historii. W meczu o 5 miejsce Jagiellończycy wysoko wygrali 12:4.

29 listopada 2017

Marex na podium!

Pierwszy w tym sezonie remis daje Marexowi 3 miejsce kosztem Jędryki Klubu 54, a uliczne derby pomiędzy Konturem, a Rudexem dają tym pierwszym wysokie bo 11:0 zwycięstwo.

24 listopada 2017

Michaś wraca na fotel lidera!

Najpierw oglądaliśmy gładkie i wysokie zwycięstwo Jagiellończyków 12:4 z Rudexem, a następnie Michaś w derbach grał 8:3 Jędryke Klub 54.

22 listopada 2017

Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reprezentacji Polski w futsalu do meczu na hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4.

Najnowsze informacje
1 grudnia 2017
29 listopada 2017
Aktualności
Michaś w finale!
28 czerwca 2017

19:00 Konturdruk 4:8 CNC Wieczorek

 

Wtorkowe zmagania ostatniego tygodnia rozgrywek wiosna 2017 rozpoczęliśmy od meczu o 7 miejsce pomiędzy Konturdrukiem i CNC Wieczorek. Drużyny które mimo stosunkowo niskiej lokaty, w przeciągu całego sezonu nie grały źle, ale po prostu poziom rozgrywek rośnie z rundy na rundę. Lepiej w spotkanie weszli gospodarze, którzy od początku grali pełnym składem. W 13 minucie na prowadzenie wyprowadził swoją drużynę bramkarz Kamil Kulesza, który zdecydował się na wyjście z bramki i strzał z daleka, a piłka która po odbiciu od nogi jednego z przeciwników otarła się o poprzeczkę i wpadła obok zaskoczonego Przemka Wysockiego. Kontur poszedł za ciosem i w przeciągu 5 minut zdobył kolejne dwie bramki i wydawało się, że spokojnie będzie kontrolował przebieg meczu. Jednak uzupełniający skład CNC (3 zawodników dojechało już po pierwszym gwizdku) rzuciło się do odrabiania strat. Sygnał dał Dawid Luks w 18 minucie, dając nadzieję na dobry wynik swojej drużyny. Koledzy poszli za jego przykładem bo najpierw Piotr Nabiałczyk strzelił druga bramkę, a w 23 minucie do remisu doprowadził Kwiecień. Po zmianie stron CNC Wieczorek miało zabójcze 10 minut, kiedy strzelili cztery bramki i praktycznie przesądzili o końcowym wyniku meczu. W drugiej części tej odsłony zobaczyliśmy po jednej bramce obu drużyn i ostatecznie mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Wieczorka, który „wybiegał” to zwycięstwo, więcej walcząc i biegając po boisku od przeciwnika. Ostatecznie w grupie neutralnej 9 miejsce zajmują Szklani-Stolzle, 8 miejsce dla Konturdruku, a 7 dla CNC Wieczorka. Wszystkim drużynom dziękujemy za ten sezon i liczymy, że w komplecie zobaczymy się na jesień i mimo wszystko powalczą o lepsze lokaty, bo na nie zwyczajnie zasługują.

 

20:00 AG-MAR Skoda Zawodzie 2:8 Marex

 

W meczu o 5 miejsce, obie rywalizujące drużyny przyszły z brakami kadrowymi. Po za nominalnymi bramkarzami w obu ekipach, zabrakło braci Lazików w Zawodziu oraz duetu Kostarczyk-Kasiński w Marexie. Spotkanie na samym początku ułożyło się po myśli Zawodzia, zwłaszcza w 6 minucie kiedy Adam Orliński wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Był to jednak słodko-gorzki akcent tego spotkania dla zespołu Ag-Maru, ponieważ Marex się rozkręcał z minuty na minutę. Pod nieobecność duetu K&K, odpowiedzialność za wyniki na swoje barki wzięła rodzina Pożarlików, z seniorem Jackiem na czele. Jeszcze do przerwy po golach Dzierżyka i Jacka Pożarlika losy meczu się odwróciły i to Marex do szatni schodził z prowadzeniem 2:1. To podcięło skrzydła gospodarzom, a zdecydowanie rozwinęło gościom, którzy po przerwie dalej strzelali, a pod swoją bramką mieli względny spokój. Kolejne gole Jacka Pożarlika (x3), młodszego z klanu Dominika, Dzierżyka oraz Mańko pozwoliło wysoko i pewnie wygrać 8:2. Marex kończy tym samym na 5 miejscu, co jest zdecydowanie poniżej ich oczekiwań i możliwości. Zawodzie celował w pierwszą piątkę, więc cel prawie został osiągnięty. Obu drużynom życzymy w przyszłym sezonie poprawy końcowej pozycji!

 

21:00 Michaś 7:1 Jagiellończycy

W drugim pófinale, faworyt całych rozgrywek Jagiellończycy, zmierzyli się z Michasiem, których gra w przekroju całej rundy była poniżej oczekiwań. Spodziewaliśmy się wyrównanego meczu, bardzo zaciętego, ale przed meczem stawialiśmy na Jagiellonów. Mecz zgodnie z naszymi oczekiwania był ostry, oglądaliśmy dużo walki na boisku, a i sytuacji na strzelenie gola po obu drużynach było bez liku, ale prądu do wyrównanej walki starczyło jedynie na pierwszą połowę… Jagiellończykom! Na prowadzenie jako pierwsi wyszli Michasie, którzy po golu Konrada Sierocińskiego dali sygnał do tego, że interesuje ich tylko zwycięstwo. W odpowiedzi Jan Cianciara wyrównał stan spotkania i emocje zaczęły się od nowa. Kiedy jednak w 17 minucie Wojciech Dawidowski ponownie wyprowadził Gospodarzy na prowadzenie, był to początek wytoczonej przez cały zespół zwycięskiej ścieżki. Po zmianie stron przewaga Michasia rosła z każdą minutą, a Jagiellończykom odejmowało sił po każdym straconym golu. Najpierw cios trzy minuty po zmianie stron zadał Krużycki, a następnie strzelali Dawidowski (x2), Pietrasiński oraz Antoniak. W końcówce meczu los nie chciał się pogodzić z przebiegiem meczu i z pomocą przyszła matka natura, która zlała obie drużyny równo i w związku z oberwaniem chmury mecz zakończył się na prośbę kapitanów dwie minuty przed końcem meczu. Tym samym jutro w wielkim finale Michaś zmierzy się z Jędryką Klubem 54, a w meczu o 3 miejsce Jagiellończycy podejmą Babarię.

Najbliższe spotkanie
Brak
Najlepsi strzelcyWięcej »
Pozycja Zawodnik Drużyna Bramki
1 Grzegorz Nowak 26
2 Jacek Ciekot 16
3 Piotr Lewandowski 13
Sponsor główny
Sponsor techniczny
Copyright © 2018 Business Soccer Clu6