Michaś mistrzem !   Marex na podium!   Michaś wraca na fotel lidera!   Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie
1 grudnia 2017

Michaś mistrzem !

Michaś obronił tytuł, wygrywając w wielkim finale z Pewniakiem 5:3 i zgarnął swój 3 mistrzowski tytuł w historii. W meczu o 5 miejsce Jagiellończycy wysoko wygrali 12:4.

29 listopada 2017

Marex na podium!

Pierwszy w tym sezonie remis daje Marexowi 3 miejsce kosztem Jędryki Klubu 54, a uliczne derby pomiędzy Konturem, a Rudexem dają tym pierwszym wysokie bo 11:0 zwycięstwo.

24 listopada 2017

Michaś wraca na fotel lidera!

Najpierw oglądaliśmy gładkie i wysokie zwycięstwo Jagiellończyków 12:4 z Rudexem, a następnie Michaś w derbach grał 8:3 Jędryke Klub 54.

22 listopada 2017

Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reprezentacji Polski w futsalu do meczu na hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4.

Najnowsze informacje
1 grudnia 2017
29 listopada 2017
Aktualności
Co raz mniej niewiadomych….
23 czerwca 2017

19.00 Marex 2:8 Babaria Team

 

W pierwszym barażu zobaczyliśmy drużyny które zajęły trzecie i szóste miejsce rundy zasadniczej. Stawka była znana wszystkim – awans do półfinału. Faworytem był Marex, który na początku rozgrywek był typowany jako jeden z faworytów, ale z meczu na mecz ich lokomotywa do mistrzostwa zwalniała. Babaria natomiast nie miała nic do stracenia i mogła zagrać na „luzie”. Początek meczu pokazał nam jak będzie przebiegał mecz, Babaria broniła się nisko przed polem karnym 4 obrońcami, chciała groźnie kontrować, a Marex miał rozgrywać. W ten sposób przebiegał przez większość czasu mecz. Babaria w kontrze była skuteczna do bólu. Punktowała rywala niemal przy każdej możliwej okazji. Kiedy w 17 minucie było 3:0 po bramkach Głąba, Kota i Furcha, mieliśmy prawdziwy nokaut ze strony Gości, a przeciwnikom brakował argumentów do zdobycia goli. Sygnał dał Dominik Pożarlik który zdobyła bramkę w 20 minucie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a na wyróżnienie zasługiwała cała obrona Babari, która rozgrywała bardzo dobry mecz. Po zmianie stron dwa szybkie ciosy po dwóch stronach i dalej utrzymywała się dwubramkowa przewaga Babarianów. Kluczny albo kluczowy moment to bramka na 5:2 Damiana Klucznego w 38 minucie, po której Marexowi całkowicie odeszły chęci do gry. Mimo sytuacji które mieli, bardzo dobrze w bramce spisywał się Adam Szałas, cichy bohater tego spotkania. Do końca meczu nie dał on sobie strzelić już żadnej bramki, natomiast jego koledzy zdołali zdobyć jeszcze trzy gole i wynik 8:2 w pełni odzwierciedla to co działo się na boisku. Babaria zasłużenie awansowała do półfinału, natomiast Marexowi pozostaje walka o 5 lokatę, co dla nich z pewnością jest rozczarowaniem.

 

20.00 Michaś 6:2 Ag-Mar Skoda Zawodzie

 

Drugi baraż, to spotkanie sąsiadowi z tabeli po rundzie zasadniczej. Michaś po porażce z Klubem 54 musiał stanąć w szranki z Zawodziem, które po cichu liczyło na awans, zwłaszcza patrząc na poczynania Babari godzinę wcześniej. Gospodarze natomiast nie wyobrażali sobie innego scenariusza niż pewny awans do półfinału. Początek mieli istnie wymarzony. Piłkę w obrębie koła środkowego dostał Łukasz Pietrasiński, który zaryzykował i huknął bez zastanowienia na bramkę, piłka uderzyła od poprzeczki i wpadła do siatki. Zaskoczone takim obrotem spraw Zawodzie szybko rzuciło się do odrabiania strat i 11 minucie Marcin Mazur wyrównuję stan meczu. To nie podłamało Michasia którzy mieli tylko jeden cel w meczu – zwycięstwo. Ponownie do niego przybliżył ich Konrad Sierociński, który wykończył szybką kontrę swoich kolegów. Zawodzie dalej miało jednak chęć do niespodzianki i kiedy Paweł Łaskowski w swoim stylu wyskoczył najwyżej do piłki i strzelił głową bramkę, zaczęliśmy przeczuwać, że możemy być świadkiem kolejnej sensacji. Po przerwie, podrażniony Michaś zaczął grać szybciej, a to pozwoliło zdobyć im kolejne goli. Zawodzie miało swoje sytuacje, ale brakowało im skutecznego wykończenia. Natomiast Michaś strzelał kolejne gole autorstwa Dawidowskiego (x2), ponownie Pietrasińskiego i Skoczka. Ostatecznie dało im to czterobramkową przewagę i upragniony awans do półfinału. Tym samym W drugim półfinale zobaczymy hit : Jagiellończycy-Michaś, a Zawodzie zagra o 5 miejsce z Marexem.

 

21.00 Konturdruk 12:4 Szklani Stolzle

 

W meczu grupy walczącej o 7 lokatę, Konturdruk w pełnym składzie podejmował Szklanych, którzy już prawie tradycyjnie grali gołą „szóstką”. Dodatkowym smaczkiem pozostał fakt gry dwóch tajemniczych zawodników po jednej jak i drugiej stronie. Co prawda to Szklani wyszli jako pierwsi na prowadzenie po bramce z rzutu karnego, ale z każdą minutą to przewaga Konturu rosła. Mający więcej sił do biegania, grali szybko i skutecznie, natomiast goście z każdą minuta słabli. 12:4 to zasłużony wynik, a Kontur zrobił pierwszy krok do zajęcia 7 lokaty i udowodnienia, że gra w tej grupie to wypadek przy pracy, a my mamy nadzieję, że w następnym sezonie powalczą o dużo więcej. Ciężko wyróżnić jednego zawodnika, bo Kontur w końcu zagrał jak kolektyw i dominował całe spotkanie. Szkoda, że tak późno…

 

 

CZWARTEK 20.00 Jędryka Klub 54 5:4 Babaria Team

 

W pierwszym półfinale zmierzyły się drużyny, które w pierwszym meczu zakończyły rywalizacje wynikiem 9:6 dla Jędryki. Było to zwycięstwo pewne, co mogło gospodarzy uśpić, a Babaria po wtorkowym zwycięstwie była na fali wznoszącej, a awans debiutanta w pierwszym sezonie do finału byłaby nie lada sensacją całych rozgrywek. Drużyny do meczu podeszły do siebie z dużym respektem, obie nisko w defensywie i czekały cierpliwie na swoje okazji, dając rozegrać się przeciwnikowi. Wyglądało to zwłaszcza na początku jakby obie ekipy bały się zaatakować. Z minuty na minutę spotkanie nam się rozkręcało. W 11 minucie po kontrze worek z bramki rozwiązał kapitan Klubu 54 – Piotr Lewandowski. Spotkanie dalej jednak toczyło się w tym samym rytmie, ta drużyna która miała piłkę musiała grać kombinacyjne rozwiązania, a ta druga próbowała skutecznie kontrować. Babarię skutecznie powstrzymywał Irek Kardacz, a Jędrykę Adam Szałas. Można powiedzieć, że był to pojedynek na skuteczniejszą obronę i ta która popełni mniej błędów wygra mecz. Do przerwy  bramkę zdobywa Arek Żmuda i Klub schodzi na przerwę z dwubramkową przewagą. Po zmianie stron, Jędryka szybko zadaje dwa ciosy i przy wyniku 4:0, wszystkim wydaję się, że jest po meczu. Ambicja i wola walki wzięła górę w drużynie gości, którzy rzucili się w końcu do odrabiania strat. Sygnał do walki dał duet Damian Kluczny i Arek Głąb którzy zdobyli po bramce. Jędryka odpowiedziała golem na 5:2 i znów wydawało się, że już jest po meczu. Jednak Nowakowski strzelając gola chwilę później, znów daję nadzieję swojej drużynie. Kluczowe sytuacje miały jednak w ostatnich trzech minutach. Jędryka Klub 54 wychodzi z kontrą 3 na 1, marnując doskonała sytuację do rozstrzygnięcia meczu, piłkę dostaję Konrad Galant, który idealnym podaniem zewnętrzną częścią stopy dogrywa piłkę do swojego kapitana – Roberta Furcha i mamy kontaktowego gola. Powoduję to niezwykle nerwową atmosferę na boisku, bo obie drużyny zaczynają walczyć ze sobą, niestety nie tylko sportowo. Piłkę meczu miała Babaria która w ostatniej minucie miała okazję do zdobycia wyrównującej bramki, ale w ostatnim momencie przy strzale jednego z napastników Babari, obrońca Jędryka na pograniczu faulu przeszkadza przy skutecznym wykończeniu i piłka minimalnie przelatuję obok słupka. Ostatecznie wynik się nie zmienił, ale zwycięstwo jednej jak i drugiej drużyny, nie skrzywdziłaby żadnej ze stron. Szkoda zwłaszcza Babari, która pokazała naprawdę dobrą piłkę w ostatniej części rozgrywek. Pozostaje im mały finał o trzecie miejsce, a Jędryka trzeci raz z rzędu zagra w finale o zwycięstwo w całych rozgrywkach.

 

21.00 CNC Wieczorek 5:0 Szklani Stolzle

 

W drugim planowany meczu, Szklani Stolzle na 3 godziny przed meczem zgłosili niedyspozycje do zawodów. Ze względu na brak terminów konieczne było przyznanie CNC Wieczorek walkowera. Dzięki temu CNC we wtorek zagra o 7 miejsce z Konturdrukiem. Szklani Stolzle kończą sezon na ostatnim miejscu w tabeli.

Najbliższe spotkanie
Brak
Najlepsi strzelcyWięcej »
Pozycja Zawodnik Drużyna Bramki
1 Grzegorz Nowak 26
2 Jacek Ciekot 16
3 Piotr Lewandowski 13
Sponsor główny
Sponsor techniczny
Copyright © 2018 Business Soccer Clu6