Michaś mistrzem !   Marex na podium!   Michaś wraca na fotel lidera!   Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie
1 grudnia 2017

Michaś mistrzem !

Michaś obronił tytuł, wygrywając w wielkim finale z Pewniakiem 5:3 i zgarnął swój 3 mistrzowski tytuł w historii. W meczu o 5 miejsce Jagiellończycy wysoko wygrali 12:4.

29 listopada 2017

Marex na podium!

Pierwszy w tym sezonie remis daje Marexowi 3 miejsce kosztem Jędryki Klubu 54, a uliczne derby pomiędzy Konturem, a Rudexem dają tym pierwszym wysokie bo 11:0 zwycięstwo.

24 listopada 2017

Michaś wraca na fotel lidera!

Najpierw oglądaliśmy gładkie i wysokie zwycięstwo Jagiellończyków 12:4 z Rudexem, a następnie Michaś w derbach grał 8:3 Jędryke Klub 54.

22 listopada 2017

Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reprezentacji Polski w futsalu do meczu na hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4.

Najnowsze informacje
1 grudnia 2017
29 listopada 2017
Aktualności
Jędryka Klub 54 Drugi półfinalistą ! Koniec rundy zasadniczej!
14 czerwca 2017

Ag-Mar Skoda Zawodzie  3:1 Konturdruk

 

W pierwszym zaległym meczu Zawodzie grało o pietruszkę, natomiast dla Konturdruku była to szansa „last minute” na załapanie się do playoffów. Aby wykonać plan musieli ograć Zawodzie. Mecz był bardzo zacięty, momentami bardzo ostry, nie brakowało w tym meczu niczego i widać było u Gości, że bardzo im zależało na 3 punktach. Zawodzie od początku jednak ułożyło spotkanie pod siebie. Już w pierwszej minucie po strzale z dalszej odległości Krzyśka Lazika, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Całkowicie zaskoczeni „Rycerze Konturu” ruszyli do odrabiania strat. Niestety dla nich ciągłe kontry nie przynosiły efektu, bo albo bardzo dobrze czyścił na przed polu Paweł Laskowski albo bronił Rafał Oleksiak. Cały mecz przebiegał w podobnym rytmie, Kontur prowadził grę, a Zawodzie kontrowało. Kilkukrotnie szybkie kontry próbował wykończyć aktywny Lazik który chciał przelobować bramkarza przeciwnika strzałem z własnej połowy. Do przerwy obraz gry się nie zmienił, a po zmianie stron mieliśmy bliźniaczą sytuacje z pierwszej połowy. Kilka minut po wznowieniu gry Krzysiek Lazik strzelił drugą bramkę i nieco uspokoił grę. Kiedy jednak w 39 minucie Michał Wojtasik strzelił kontaktową bramkę, tempo gry znowu zostało podkręcone. Jednak jak i w poprzednich meczach Konturu bywało, powoli możemy tej drużynie przypiąć łatkę „Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze” i w końcówce meczu gwóźdź do trumny wbił Łukasz Kołodziejczak. Więcej goli już nie zobaczyliśmy i Kontur niestety powalczy tylko o 7 miejsce tego sezonu. Szkoda, bo drużyna ta ma z pewnością większe aspiracje, a z pewnością uważamy że stać tą drużynę na dużo więcej i mogli zdobyć kilka punktów więcej. Zawodzie natomiast powalczy już w najbliższy wtorek o awans do półfinału. Zadanie będzie to ciężkie, bo staną do boju z Michasiem, ale na pewno nie stoją na straconej pozycji.

 

Michaś 4:6 Jędryka Klub 54

 

W drugim meczu w końcu zobaczyliśmy derbowe spotkanie pomiędzy Michasiem, a Jędryką Klub 54. Stawką meczu po za oczywistym prestiżem, był bezpośredni awans do półfinału. Oba zespoły stawiły się w najmocniejszych składach, dlatego zakładaliśmy zacięte widowisko. Mecz nieco… rozczarował, a raczej postawa gospodarzy. Zagrali bez chęci zwycięstwa, bynajmniej w pierwszej połowie. O ile gra do przodu jeszcze wyglądała, o tyle w defensywie byli bezradni. Pierwszy cios Klub 54 zadał już w 3 minucie, kiedy trafienie zaliczył Kamil Leszczyna. 5 minut później podwyższył kapitan – Piotr Lewandowski. Michaś szukał swoich okazji, ale bardzo dobrze funkcjonowała defensywa Lewandowski – Żmuda – Haręza. Kiedy tylko Michaś próbował stworzyć zagrożenie pod bramką Irka Kardacza, jeden z defensorów doskakiwał w momencie i czyścił akcje. Tego brakowało w zespole Michasia, tak samo jak i skuteczności. Tą nie grzeszyli goście i kolejne bramki autorstwa Adama Wałka i Arka Żmudy spowodowały, że  do przerwy mieliśmy wynik 0:4. Tuż po przerwie kolejne dwa trafienia zalicza Żmuda i kompletuje klasycznego Hat-tricka. Od tego momentu w poczynania Gości wchodzi rozprężenie i pozwalają dojść do głosu Michasiowi. Kiedy w 40 minucie Antoniak zdobywa pierwszą bramkę dla swojego zespołu, wydawało się, że jest to zwykły wypadek przy pracy. Kiedy jednak w ciągu jednej minuty Michaś zdobył dwie bramki, gospodarze uwierzyli, ze mogą jeszcze wyciągnąć pozytywny wynik. Czasu jednak było zbyt mało i nawet bramka Krużyckiego w 50 minucie po zamieszaniu w polu karnym nic nie zmieniła. Jędryka Klub 54 mogła się cieszyć po końcowym gwizdku z trzech punktów i awansu do półfinału, natomiast Michaś jeśli nie chce stracić sezonu, musi szybko się pozbierać i we wtorek pokonać Ag-Mar Skoda Zawodzie.

Najbliższe spotkanie
Brak
Najlepsi strzelcyWięcej »
Pozycja Zawodnik Drużyna Bramki
1 Grzegorz Nowak 26
2 Jacek Ciekot 16
3 Piotr Lewandowski 13
Sponsor główny
Sponsor techniczny
Copyright © 2018 Business Soccer Clu6