Michaś mistrzem !   Marex na podium!   Michaś wraca na fotel lidera!   Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie
1 grudnia 2017

Michaś mistrzem !

Michaś obronił tytuł, wygrywając w wielkim finale z Pewniakiem 5:3 i zgarnął swój 3 mistrzowski tytuł w historii. W meczu o 5 miejsce Jagiellończycy wysoko wygrali 12:4.

29 listopada 2017

Marex na podium!

Pierwszy w tym sezonie remis daje Marexowi 3 miejsce kosztem Jędryki Klubu 54, a uliczne derby pomiędzy Konturem, a Rudexem dają tym pierwszym wysokie bo 11:0 zwycięstwo.

24 listopada 2017

Michaś wraca na fotel lidera!

Najpierw oglądaliśmy gładkie i wysokie zwycięstwo Jagiellończyków 12:4 z Rudexem, a następnie Michaś w derbach grał 8:3 Jędryke Klub 54.

22 listopada 2017

Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reprezentacji Polski w futsalu do meczu na hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4.

Najnowsze informacje
1 grudnia 2017
29 listopada 2017
Aktualności
Sensacyjne zwycięstwo CNC Wieczorek !
9 czerwca 2017

19:00 Babaria Team 6:9 Jędryka Klub 54

 

W pierwszym rozegranym meczu, obu drużynom bardzo zależało na punktach. Babaria zwyciężając, nie musiałaby patrzeć na wynik meczu Zawodzie – Kontur, a Jędryka Klub 54 przy dobrym układzie, we wtorek zagrałaby z Michasiem o drugie miejsce i bezpośredni awans do półfinału. Mecz od początku ułożył się po myśli gości, którzy praktycznie przesądzili o wyniku meczu zanim się zaczął. W pierwszych trzech minutach strzelili 3 bramki i po takim rozdaniu, ciężko byłoby im przegrać ten mecz. Jędryka rozegrała bardzo dobry początek meczu, bo kiedy w 16 minucie Arek Olewiński strzelił na 7:2, wydawało się, że już będzie po meczu. Jak już przekonaliśmy się w tym sezonie, nawet z najgorszej opresji można wyjść obronną ręką, jeśli tylko pokażę się wystarczająco dużo zaangażowania. Babaria powoli zaczęła grać bez kompleksów i szukała swoich szans. Do walki zagrzewał ich kapitan – Robert Furch, który strzelił 2 bramki i asystował przy trzeciej, dzięki czemu pierwsza połowa skończyła się wynikiem 5:7 i gospodarze mieli jeszcze nadzieje na pozytywny wynik. Kiedy w 34 minucie trafił Arkadiusz Głąb (18 bramka w tym sezonie!), emocje rozpoczęły się nam odnowa. W pewnym momencie było ich nawet trochę za dużo, ale sędzia potrafił utemperować zawodników. Dopiero w końcówce meczu Jędryka grając w przewadze strzeliła 8 bramkę, co „odcięło tlen” gospodarzom. Decydujący cios w 48 minucie zadał Michał Haręza i mecz ostatecznie trzybramkową przewagą zakończyli goście. Dzięki dobremu układowi drugiego meczu, Jędryka Klub 54 zagra we wtorek w meczu o 2 miejsce z Michasiem, natomiast Babaria musi kibicować Ag-Mar Skoda Zawodzie, które jeśli pokona Konturdruk, to zapewni Babarianom awans do baraży.

 

 

20:00 Marex 3:4 CNC Wieczorek

 

Przed meczem, zastanawialiśmy się, czy Marex zdoła strzelić 12 bramek, żeby wyprzedzić Jagiellończyków w tabeli. Osłabieni brakiem Dominika Pożarlika i Wojtka Kasińskiego i tak wydawali się murowanym kandydatem do zwycięstwa. CNC Wieczorek już nie grało o nic, tak więc mogli podejść do meczu zupełnie na luzie. Jak w kilku poprzednich spotkaniach to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie, po bramce Adriana Pawlickiego. Szybko jednak Marex odpowiedział po golu Pawła Michalika. Gospodarze prowadzili grę, ciągle niepokojąc stojącego w bramce Przemka Wysockiego, ale ten zawodnik wychodził, z większości akcji bez szwanku. Dopiero samobójczy gol zmusił go do kapitulacji, a kiedy w końcówce pierwszej połowy Mariusz Mańko strzelił na 3:1, powoli szykowaliśmy się do liczenia kolejnych bramek. Gościom jednak jeszcze przed przerwą udało się strzelić kontaktową bramkę. Po zmianie stron, obraz gry się nie zmienił. Gospodarze atakowali (bardzo wiele prób Jarka Kostarczyka), ale Przemek Wysocki bronił jak natchniony, w jednej interwencji nawet nabawiając się kontuzji. Mimo wszystko grał dalej i bronił jedną ręką. Jego poświęcenie docenili koledzy, którzy wszyscy wracali do obrony i starali nie dopuszczać się do strzałów. Żelazna defensywa CNC, pozwoliła na przeprowadzenie raptem dwóch kontrataków, ale za to jakich skutecznych. Dariusz „Abdullan” Jaguścik ustrzelił dublet, który jak okazało się był na wagę trzech punktów! Dzięki temu, CNC odniosło sensacyjne, pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, a Marex musi liczyć na remis we wtorkowym meczu, jeśli marzy o utrzymaniu drugiej lokaty.

Najbliższe spotkanie
Brak
Najlepsi strzelcyWięcej »
Pozycja Zawodnik Drużyna Bramki
1 Grzegorz Nowak 26
2 Jacek Ciekot 16
3 Piotr Lewandowski 13
Sponsor główny
Sponsor techniczny
Copyright © 2018 Business Soccer Clu6