Wracamy po długiej przerwie... MICHAŚ WYGRYWA W WIELKIM FINALE   Michaś w finale! ADAM SZAŁAS ZAWODNIKIEM 12 TYGODNIA
18 września 2017

Wracamy po długiej przerwie...

Już jutro pierwsze spotkania :

30 czerwca 2017

MICHAŚ WYGRYWA W WIELKIM FINALE

Michaś w finale pewnie wygrał 5:0 z Jędryką Klub 54, pokazując tym samym, że rosnąca forma w ostatnich tygodniach nie była przypadkiem. Kumulacja nastąpiła w najlepszym momencie. W meczu o 3 miejsce Jagiellończycy wygrali 9:4...

28 czerwca 2017

Michaś w finale!

Cóż za końcówka sezonu… dwójka faworytów zasadniczego sezonu, czyli Marex oraz Jagiellończycy po za finałem rozgrywek! Michaś wysoko wygrał 7:1 Jagiellończyków, a Marex w meczu o 5 miejsce wygrał z Zawodziem 8:2. W meczu o...

24 czerwca 2017

ADAM SZAŁAS ZAWODNIKIEM 12 TYGODNIA

Adam Szałas, czyli bramkarz Babaria Team, w tym tygodniu swoją postawą na boisku zasłużył na miano najlepszego zawodnika, będąc bohaterem ćwierćfinału z Marexem oraz jednym z najlepszych w półfinale.

Najnowsze informacje
Aktualności
Sensacyjne zwycięstwo CNC Wieczorek !
9 czerwca 2017

19:00 Babaria Team 6:9 Jędryka Klub 54

W pierwszym rozegranym meczu, obu drużynom bardzo zależało na punktach. Babaria zwyciężając, nie musiałaby patrzeć na wynik meczu Zawodzie – Kontur, a Jędryka Klub 54 przy dobrym układzie, we wtorek zagrałaby z Michasiem o drugie miejsce i bezpośredni awans do półfinału. Mecz od początku ułożył się po myśli gości, którzy praktycznie przesądzili o wyniku meczu zanim się zaczął. W pierwszych trzech minutach strzelili 3 bramki i po takim rozdaniu, ciężko byłoby im przegrać ten mecz. Jędryka rozegrała bardzo dobry początek meczu, bo kiedy w 16 minucie Arek Olewiński strzelił na 7:2, wydawało się, że już będzie po meczu. Jak już przekonaliśmy się w tym sezonie, nawet z najgorszej opresji można wyjść obronną ręką, jeśli tylko pokażę się wystarczająco dużo zaangażowania. Babaria powoli zaczęła grać bez kompleksów i szukała swoich szans. Do walki zagrzewał ich kapitan – Robert Furch, który strzelił 2 bramki i asystował przy trzeciej, dzięki czemu pierwsza połowa skończyła się wynikiem 5:7 i gospodarze mieli jeszcze nadzieje na pozytywny wynik. Kiedy w 34 minucie trafił Arkadiusz Głąb (18 bramka w tym sezonie!), emocje rozpoczęły się nam odnowa. W pewnym momencie było ich nawet trochę za dużo, ale sędzia potrafił utemperować zawodników. Dopiero w końcówce meczu Jędryka grając w przewadze strzeliła 8 bramkę, co „odcięło tlen” gospodarzom. Decydujący cios w 48 minucie zadał Michał Haręza i mecz ostatecznie trzybramkową przewagą zakończyli goście. Dzięki dobremu układowi drugiego meczu, Jędryka Klub 54 zagra we wtorek w meczu o 2 miejsce z Michasiem, natomiast Babaria musi kibicować Ag-Mar Skoda Zawodzie, które jeśli pokona Konturdruk, to zapewni Babarianom awans do baraży.

20:00 Marex 3:4 CNC Wieczorek

Przed meczem, zastanawialiśmy się, czy Marex zdoła strzelić 12 bramek, żeby wyprzedzić Jagiellończyków w tabeli. Osłabieni brakiem Dominika Pożarlika i Wojtka Kasińskiego i tak wydawali się murowanym kandydatem do zwycięstwa. CNC Wieczorek już nie grało o nic, tak więc mogli podejść do meczu zupełnie na luzie. Jak w kilku poprzednich spotkaniach to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie, po bramce Adriana Pawlickiego. Szybko jednak Marex odpowiedział po golu Pawła Michalika. Gospodarze prowadzili grę, ciągle niepokojąc stojącego w bramce Przemka Wysockiego, ale ten zawodnik wychodził, z większości akcji bez szwanku. Dopiero samobójczy gol zmusił go do kapitulacji, a kiedy w końcówce pierwszej połowy Mariusz Mańko strzelił na 3:1, powoli szykowaliśmy się do liczenia kolejnych bramek. Gościom jednak jeszcze przed przerwą udało się strzelić kontaktową bramkę. Po zmianie stron, obraz gry się nie zmienił. Gospodarze atakowali (bardzo wiele prób Jarka Kostarczyka), ale Przemek Wysocki bronił jak natchniony, w jednej interwencji nawet nabawiając się kontuzji. Mimo wszystko grał dalej i bronił jedną ręką. Jego poświęcenie docenili koledzy, którzy wszyscy wracali do obrony i starali nie dopuszczać się do strzałów. Żelazna defensywa CNC, pozwoliła na przeprowadzenie raptem dwóch kontrataków, ale za to jakich skutecznych. Dariusz „Abdullan” Jaguścik ustrzelił dublet, który jak okazało się był na wagę trzech punktów! Dzięki temu, CNC odniosło sensacyjne, pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, a Marex musi liczyć na remis we wtorkowym meczu, jeśli marzy o utrzymaniu drugiej lokaty.