Ciekawy tydzień i zwycięstwa Pewniaka oraz Michasia!   Jędryka Klub 54 rzutem na taśmę w grupie mistrzowskiej!   Pewniak mistrzem rundy zasadniczej !   Małe sprostowanie odnośnie pozycji końcowych w tabeli
17 listopada 2017

Ciekawy tydzień i zwycięstwa Pewniaka oraz Michasia!

W pierwszym tygodniu walki w playoffach, nie zawiedli faworyci grupy mistrzowskiej, swoje zwycięstwa odniosły drużyny Pewniaka oraz Michasia. W grupie neturalnej, mała sensacja - Kontur pokonuję Jagę, a Zawodzie z małymi...

10 listopada 2017

Jędryka Klub 54 rzutem na taśmę w grupie mistrzowskiej!

Jędryka w meczu o wszystko z drużyną Jagiellończyków po prawdziwym thrillerze i bramce w 49 minucie wygrała 4:3 i awansowała do grupy mistrzowskiej.

9 listopada 2017

Pewniak mistrzem rundy zasadniczej !

Pewniak wygrał mecz na szczycie z Michasiem po prawdziwej walce i wygrywa runde zasadniczą ! Wspaniały come-back zaliczyło Zawodzie które przegrywało 5:2, ale w 50 minucie zdobyło zwycięską bramkę !

3 listopada 2017

Małe sprostowanie odnośnie pozycji końcowych w tabeli

W razie pytań lub uwag bardzo proszę o kontakt bezpośrednio z organizatorem.

Aktualności
Mamy pierwszego półfinalistę ! Hokejowy wynik CNC - Szklani
7 czerwca 2017

19:00  CNC Wieczorek 11:11 Szklani Stolzle

W meczu outside'rów ligi ciężko było wskazać faworyta. Szklani jeśli chcieli pozostać w sferze marzeń o barażach musieli wygrać to spotkanie. Identyczną sytuacje miało CNC Wieczorek, z tym, że dla nich byłby to dopiero pierwszy krok. Lepiej w mecz Szklani którzy już po 4 minutach prowadzili 2:0 po bramkach Kopery i Kotasa. Grający bez zmiany goście, musieli mądrze dysponować siłami, aby być w stanie zagrać cały mecz, a CNC posiadał kilku zmienników i tutaj mogli upatrywać swoje szanse. W zespole aktywnością wyróżniał się duet Luks - Pawlicki i Ci zawodnicy "ciągnęli" grę swojego zespołu. Po drugiej stronie jak zwykle szalał aktywny Kotas. Do przerwy ten zawodnik zdobył 4 bramki i Szklani prowadzili 7:5. Po zmianie stron rosła przewaga CNC Wieczorek, a Szklani słabli kondycyjnie z minuty na minutę. W końcu kapitan gospodarza - Przemek Wysocki dał sygnał i wlał wiarę w serca swoich kolegów na dobry wynik wyrównując stan meczu w 35 minucie. Minutę później Pawlicki podwyższa na 10:8 i wydaję się po meczu. Szklani odpowiadają bramką, ale CNC dalej atakuje i w 47 minucie ma już dwubramkowe prowadzenie i powoli zaczynają się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Szklani jednak włączyli w ostatnich sekundach szósty bieg, najpierw w 49 minucie zdobyli kontaktową bramkę i w końcu strzałem ostatniej akcji meczu Marcin Kucharski zapewnia remis swojej drużynie.

20:00 Jagiellończycy 7:0 Michaś

Drugi mecz to starcie na szczycie, a przynajmniej tak mogło się wydawać, bo mecz tych drużyn można nazwać jednym z największych hitów BSC i to detale powinny decydować o końcowym wyniku. Rosnąca z meczu na mecz forma Jagiellończyków i nierówno grający Michaś w tym sezonie dodawał szczypty niepewności o końcowy wynik tego spotkania. Początek meczu był wyrównany i nawet na trybunach mówiono, że kto strzeli pierwszą bramkę - wygra mecz. Tak też się stało, w 14 minucie ex-zawodnik Michasia - Piotr Budzowski strzelił na 1:0. Od tego momentu zaczęła rosnąć przewaga gospodarzy, którzy co raz częściej gościli pod bramą przeciwnika. Świetne widowisko postanowił zgotować nam Grzesiek Nowak, który zdobywał piękne bramki w tym meczu, my zapamiętamy na pewno trafienie prawie z połowy boiska oraz bezpośredni gol z rzutu rożnego. Końcowy wynik - 7:0 odzwierciedla to co się działo na boisku. Michasiowi zabrakło argumentów żeby zagrozić Jagiellończykom, a obecny lider tabeli wydaję się głównym kandydatem do końcowego zwycięstwa całej rundy. Ostatecznie ten wynik przesądza o wygraniu przez nich rundy zasadniczej, aczkolwiek 12 bramkowe zwycięstwo Marexu z CNC Wieczorkiem wydaję się trudne, ale na pewno nie niemożliwe. Michaś natomiast musi zapomnieć jak najszybciej o tym meczu i wrócić na zwycięskie tory.