Wracamy po długiej przerwie... MICHAŚ WYGRYWA W WIELKIM FINALE   Michaś w finale! ADAM SZAŁAS ZAWODNIKIEM 12 TYGODNIA
18 września 2017

Wracamy po długiej przerwie...

Już jutro pierwsze spotkania :

30 czerwca 2017

MICHAŚ WYGRYWA W WIELKIM FINALE

Michaś w finale pewnie wygrał 5:0 z Jędryką Klub 54, pokazując tym samym, że rosnąca forma w ostatnich tygodniach nie była przypadkiem. Kumulacja nastąpiła w najlepszym momencie. W meczu o 3 miejsce Jagiellończycy wygrali 9:4...

28 czerwca 2017

Michaś w finale!

Cóż za końcówka sezonu… dwójka faworytów zasadniczego sezonu, czyli Marex oraz Jagiellończycy po za finałem rozgrywek! Michaś wysoko wygrał 7:1 Jagiellończyków, a Marex w meczu o 5 miejsce wygrał z Zawodziem 8:2. W meczu o...

24 czerwca 2017

ADAM SZAŁAS ZAWODNIKIEM 12 TYGODNIA

Adam Szałas, czyli bramkarz Babaria Team, w tym tygodniu swoją postawą na boisku zasłużył na miano najlepszego zawodnika, będąc bohaterem ćwierćfinału z Marexem oraz jednym z najlepszych w półfinale.

Najnowsze informacje
Aktualności
Rekord strzelecki na boiskach BSC!
2 czerwca 2017

19:00 CNC Wieczorek 3:11 Babaria Team

Stawką pierwszego spotkania była szansa walki w fazie play-off. Dla CNC był to mecz życia, natomiast Babaria gubiąc punkty, bardzo skomplikowałaby sobie możliwość gry o stawkę w tym sezonie. Lepiej w spotkanie weszli goście, kiedy Arek Głąb w swoim stylu wyprowadził swoją drużyną strzelając 13 bramkę w tym sezonie. 13 okazała się szczęśliwa tego dnia dla zespołu Babarii, bo pomogło to wejść w prawidłowy rytm meczowy i kontrolować cały mecz. Co prawda Dariusz Jaguściak wyrównał w 10 minucie stan spotkania, ale potem istniała już tylko drużyna gości. Ofensywne trio Głąb - Galant - Kluczny napędzało kolejne akcje, a wspomagał ich Karol Dąbrowski, który niczym człowiek guma, przyjmował na siebie niemożliwe piłki. Do przerwy 3:1 to był najniższy wymiar kary dla CNC. Po przerwie obrazy gry się nie zmienił, a gospodarzom zwyczajnie brakowało składu, aby móc odpowiednio rozłożyć siły na cały mecz. Ostatecznie trio GGK zdobył łącznie 9 z 11 bramek, a CNC odpowiedziało tylko dwoma celnym trafieniami Jaguścika i Chereźniaka. Babaria na ten moment jest na upragnionym 6 miejscu, czeka ich jeszcze trudny mecz z Klubem 54, więc wiele wskazuję na to, że ich ostateczna pozycja będzie uzależniona od wyników innych drużyn.

20:00 Szklani Stolzle 5:19 Jagiellończycy

Drugi mecz, miał co prawda swojego faworyta, ale forma Szklanych w ostatnich tygodniach rosła w górę, dlatego mogliśmy się spodziewać bardziej wyrównanego pojedynku. Tak było tylko na początku meczu, kiedy zaczęliśmy oglądać bardzo ładne bramki z dystansu. Najpierw Adam Cichoń zaskoczył bramkarza gospodarzy, ale tak samo ładnym strzałem odpowiedział Patryk Błaszczyk. W 9 minucie w samo okienko przymierzył Łukasz Kotas i było 2:2. O ile pierwsza połowa była jeszcze wyrównanym pojedynkiem (do przerwy 6:3), tak po zmianie stron, na boisku Jagiellończycy robili co chcieli, a Szklani tylko się przypatrywali. Po rozstrzelaniu w drugiej kolejce CNC, Grzesiek Nowak na cel wziął teraz Szklanych i strzelił 11 bramek. W tych dwóch meczach zdobył ich 24, a w pozostałych 5 innych meczach... 4. Mimo wszystko daje mu to wysokie prowadzenie w klasyfikacji strzelców i ciężko będzie go dogonić, chociaż Jarek Kostarczyk wraz ze swoim Marexem zmierzy się z CNC Wieczorkiem i kto wie, jeśli też strzeli 13 bramek jak Nowak to będzie miał ich na koncie aż 31. Wracając jednak do meczu, druga połowa to festiwal strzelecki Jagiellończyków, druga połowa to wynik 13:2 dla nich, a ostatecznie 19:5.

21:00 Marex 4:4 Ag-Mar Skoda Zawodzie

Ostatni mecz, to był prawdziwy thriller czwartkowego wieczoru. Od początku meczu widzieliśmy twardy, męski mecz w wykonaniu obu ekip. Po szybko objętym prowadzeniu w 4 minucie Zawodzie poczuło szansę zdobycia punktów w tym meczu, a Marex zaczął "gonić" mecz. Było dużo kontrowersji, fauli, nerwów, a ilość testosteronu w zawodnikach rósł z minuty na minutę. W 13 minucie Marcin Mazur podwyższył na 2:0 i Marex znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. W 19 minucie udało się zdobyć gospodarzom bramkę kontaktową, kiedy Jarek Kostarczyk wykończył akcję swojej drużyny. Tuż po przerwie Mariusz Mańko dał sygnał do ataku i wyrównał na 2:2. Przewaga Marexu rosła z każdą minutą, ale determinacja Zawodzia również nie malała. Efektem były szybkie gole w 30 minucie i nadal stan remisowy. Kiedy w końcu w 35 minucie Paweł Michalik wyprowadził lider ligi na prowadzenie, wydawało się, że mamy po meczu. Jednak po kontrowersyjnym faulu w 44 minucie przed polem karnym, kombinacyjne rozegranie wykończył Marcin Mazur i było 4:4. Do końca meczu obraz gry się nie zmienił, a emocje po meczowe towarzyszyły obu drużynom jeszcze długo.